ZAKWATEROWANIE  W DOMACH STUDENCKICH ZUT ROZPOCZNIE SIĘ

W DNIU 27.09.2016r.

Zakwaterować należy się do 03 października 2016r. W przypadku zgłoszenia się po tym terminie przydział będzie anulowany.

Opłaty przedstawione w Komunikacie nr 18 (PDF, 843 KB) Rektora ZUT w Szczecinie z dnia 17.07.2015r.  dotyczą  w miesiącu wrześniu  2016 studentów ZUT    i kandydatów na studia ZUT kwaterujących się  w dniach  od 27. 09.2016r.

Miejsca  dla  KANDYDATÓW przydzielają  kierownicy Domów Studenckich na podstawie listy osób przydzielonych do wskazanego  akademika .

Poniżej informacje  dotyczące zakwaterowania od kierowników  Domów Studenckich.

Dom Studencki nr 1 pobierz (DOCX, 15.4 KB)

Dom Studencki nr 4 pobierz (DOCX, 15.4 KB)

Dom Studencki Andromeda pobierz (DOC, 49 KB)

Dom Studencki Arkona pobierz (DOCM, 20 KB)

Dom Studencki Amicus pobierz (DOCM, 20 KB)

==========================================================================================================================

Pismo Rektora do Mieszkańców domów Studenckich nr 1, 3, 4, 5.