OSZCZĘDZANIE ENERGII ELEKTRYCZNEJ I ENERGII CIEPLNEJ

SZANOWNI MIESZKAŃCY I PRZYSZLI MIESZKAŃCY DOMÓW STUDENCKICH ZUT.

ZE WZGLĘDU NA DRASTYCZNE PODWYŻKI CEN ENERGII, SIĘGAJĄCE KILKUSET PROCENT, ZWRACAMY SIĘ Z PROŚBĄ O ZMIANĘ DOTYCHCZASOWYCH NAWYKÓW, W CELU ZMNIEJSZENIA ZUŻYCIA ENERGII ELEKTRYCZNEJ I ENERGII CIEPLNEJ.

DLA PRZYKŁADU WSPOMNĘ KILKA Z NICH:

1.       WIETRZENIE POKOI PRZY NASTAWIENIU REGULATORA GRZEJNIKA NA NUMER „5”.

2.       POZOSTAWIENIE WŁĄCZONEGO OŚWIETLENIA W ŁAZIENCE, POKOJU LUB CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH.

TYLKO DZIĘKI PAŃSTWA ROZSĄDKOWI W ZAKRESIE UŻYTKOWANIA ENERGII, MOŻLIWE JEST UNIKNIĘCIE KOLEJNYCH, EWENTUALNYCH ZMIAN W ZAKRESIE STAWEK ZA POBYT W DOMACH STUDENCKICH ZUT.

ADMINISTRACJA OSIEDLA STUDENCKIEGO ZUT

Udostępniający: Adrian Krasiński

INFORMACJA - WAŻNE

W związku ze zbliżającym się procesem kwaterowania na rok akademicki 2022/2023 w celu ułatwienia wspomnianych czynności, Administracja Osiedla Studenckiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego umieściła szczegółowe wiadomości w tym zakresie.

Wybór danego Domu Studenckiego po lewej stronie witryny OS, umożliwi przejście do dalszych informacji wyjaśniających poszczególne kroki, dotyczące uzyskania statusu mieszkańca Domu Studenckiego ZUT.

Udostępniający: Adrian Krasiński